Sign Up

Sign In

İnsanların sorularını cevaplamak, onlarla özel olarak mesajlamak ve sitemizin tüm diğer özelliklerini kullanmak için giriş yapın.

Forgot Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask a question.

You must login to add post.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Reklam İzleyerek Para Kazanma | Reklam İzle Para Kazan Söylentileri: Gerçekten Mümkün mü?

Reklam izleyerek ve anket doldurarak para kazanma gerçekten reklam izle para kazan mümkün olup olmadığını ve böyle bir site olduğunu size anlatacağım. Bu heyecan verici fırsat, internet üzerinden reklam izleyerek ve anket doldurarak para kazanmanın nasıl mümkün olduğunu keşfetmenizi sağlıyor! Bize reklam izleyerek para kazandıracak sitemizin ismi CoinPayU buradan kayıt olabilirsiniz.

Önceden çok fazla yorum alıyordum. Reklam izleyerek para kazanabilir miyiz? Yada reklam izle para kazan söylentileri gerçek mi? Gerçekten böyle bir site var mı? Reklamları izliyoruz, ancak sonrasında bize ödeme yapmıyorlar.

Şu anda aktif olarak kullanılan ve ödemeleri düzenli yapan bir site buldum. Ne olacağını bilemiyorum, ancak gerçekten günlük olarak size 18-20 dolar kazandırabilen bir siteyle karşılaştım ve bunu sizinle paylaşmak istedim.

Bu bir yatırım tavsiyesi değil, sadece benim keşfettiğim ve ödemeleri düzenli yapan bir site. Siz de bu siteye günlük olarak hiç para yatırmadan 18-20 dolar civarında kazanabilirsiniz. İlginiz varsa daha fazla zaman harcayarak daha fazla para kazanmanız da mümkün.

Bu siteye kaydolmanız gerektiği için aşağıda linki paylaşacağım. Bu siteye benzer birçok site olduğundan, verdiğim linkten kaydolursanız sizin için reklamı izleyerek para kazanma konusunda daha güvenli olabilirsiniz. Ancak, para yatırmanızı tavsiye etmiyorum. Eğer para kazanmak için buraya geliyorsanız, reklamları izleyeceksiniz, anketleri dolduracaksınız, paranızı alıp gideceksiniz.

Günlük olarak çekim yapabilir ve istediğiniz miktarda çekebilirsiniz. Ancak, dikkat etmeniz gereken bir detayı gördüm ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Bu sitede 90 gün boyunca aktif değilseniz hesabınız sıfırlanıyor. Bu yüzden siteye kayıt olduktan sonra sürekli olarak aktif olmanız gerekiyor.

Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanırım?

Para kazanma yöntemine geçelim. Öncelikle, reklam izleyerek para kazanmak istiyorsanız, “sörf reklamları” bölümünü kullanmanız gerekiyor. Burada reklamları izleyerek belirli bir miktar Bitcoin kazanabilirsiniz. Benzer şekilde, “pencere reklamları” bölümünde de 20 saniyelik reklam görevleri bulunuyor. Bu reklamları izleyerek de para kazanabilirsiniz. Ayrıca, “teklifler” adlı bir anket bölümü ve “musluk” adlı bir bölüm daha bulunuyor. Bu bölümleri de kullanarak daha fazla para kazanabilirsiniz. O halde hadi durma reklam izle para kazan!

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Örneğin, reklamları izlediğimde 3 satoshi kazandığımı gördüm. 8.1 satoshi ne kadar ettiğini hemen kontrol edeyim veya siz de kontrol edebilirsiniz. Ancak hatırlatmak istediğim gibi günlük olarak 18-20 dolar kazananlar var. Sadece 1 saat harcayarak bu miktarları kazanabilirsiniz. Eğer daha fazla zaman harcarsanız, daha fazla para kazanabilirsiniz. Reklam izleyerek ve anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Bu sitede başka özellikler de bulunuyor, ancak fazla uzatmamak adına burada açıklamayacağım. Bir reklam izledikten sonra veya 60 saniye bekledikten sonra göreviniz tamamlanmış oluyor. Reklamı erken kapattığım için uyarı aldım.

Burada dikkat etmeniz gereken şey, para yatırma konusunda biraz tereddütlü olmamız. Sadece reklamları izleyin, anketleri doldurun ve belirli bir miktar kazandıktan sonra para verip vermediklerine bakın. Ben birkaç kez para verdiklerini gördüm, ancak yine de bu tür sitelere para yatırma konusunda biraz tereddütlüyüm. Sadece alacaksınız, anketlerinizi dolduracaksınız, reklamlarınızı yapacaksınız ve paranızı kazanacaksınız.

Reklam İzle Para Kazan Günlük 30$ kazanma

Oyunlara para yatırma tuzağına düşmeyin. Reklamları izleyerek 20 saniye süren bir reklamda 3 satoshi kazandım. Yüzlerce benzer görevi yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Geri çekilme bölümünde hesabınızı tamamlamanız gerekiyor.

Bir miktar parayı biriktirdikten sonra, ikinci videomda bu paranın nasıl çekildiğini örnek olarak göstereceğim. Öncelikle cüzdan adresinizi buraya tanımlamanız gerekiyor. Bu adımlardan sonra kazandığınız parayı günlük olarak hesabınıza çekebilirsiniz ve bu paraları borsa sitelerinden kolayca alabilirsiniz. Sadece borsa sitesi değil, farklı çekim yöntemleri de mevcut.

Bugün, reklam izleyerek ve anket doldurarak nasıl para kazanabileceğimiz hakkında bilgi vermeye çalıştım.