Misyonumuz
dünyanın bilgisini paylaşmak ve büyütmektir .

Freesoru.com misyonu dünya bilgisini paylaşmak ve büyütmektir. Birçok insan için değerli olacak büyük miktarda bilgi şu anda sadece birkaç kişi tarafından kullanılabilmektedir – insanların kafasına kilitlenmiş veya sadece belirli grupların erişimine açıktır. Bilgi sahibi olan insanları ihtiyaç duyan insanlarla birleştirmek, insanları farklı bakış açılarıyla bir araya getirmek, birbirlerini daha iyi anlayabilmeleri ve dünyanın geri kalanının yararına bilgi paylaşmaları için herkesi güçlendirmek istiyoruz.

Bunun potansiyeli çok büyük. Misyonumuz üzerinde ifa edebilirsek, dünya üzerinde büyük bir etki yaratacağız. Bizi oraya götürebilecek akıllı bir grup insanı bir araya getirmemiz gerekiyor.

Neden değerlerimizi Seçiyoruz?

1. Uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarın

Sonsuza kadar süreceğini umduğumuz bir ürün inşa ediyoruz. Güçlü ve bağımsız bir motor olmak istiyoruz, bu uzun vadeli odak noktası verdiğimiz tüm kararlara rehberlik ediyor.

2. Sürekli öğrenmek ve uyum sağlamak

Denemeye, metriklere dayalı kararlara ve yineleme hızına değer veriyoruz. Her taahhütte üretime geçiyoruz, böylece iş yapılır yapılmaz başlıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede öğreniyoruz.

3. Yürüt

Harika fikirleri olan ama aynı zamanda fikirlerini hayata geçirmek için hızlı bir şekilde yönlendirebilen insanlara değer veriyoruz.

4. Doğrudan ve saygılı olun

Birbirimize açık ve net olalım, bu nedenle aklınızda bir şey varsa bizi aramaktan çekinmeyin.